SKINBOOSTER - Vital Injector

Novinka v omladzovaní a hydratácii pleti pre všetky vekové kategórie.

 

Starnutie je prirodzený proces, kedy koža stráca svoju kvalitu, pevnosť a pružnosť. V dôsledku toho môže byť vaša pokožka suchá, hrubšia a menej elastická. Ak chcete zlepšiť štruktúru vašej pokožky napr. poškodenej nadmerným vystavením slnka alebo zjazvenej od akné prichádza na rad ošetrenie Skinboosterom.

 

Skinbooster je viacúčelová produktová rada vhodná pre ženy a mužov  všetkých vekových kategórií a typov pleti. Ponúka jemné a prirodzené vyhladenie pokožky zvnútra a má dlhotrvajúci účinok. Zákrok je ideálny pre omladenie tváre, krku, dekoltu a rúk.

 

 

Vital Injector (Multiihličková mezoterapia)

 

Keď máte pocit, že vaša pleť je veľmi suchá a potrebuje hydratáciu, máte ideálne riešenie na dosah ruky!

Vital Injector je profesionálne kozmetické zariadenie s integrovanou multiihličkovou a podtlakovou funkciou, ktoré rovnomerne a presne vstrekuje kyselinu hyalurónovú  do požadovanej hĺbky. Kyselina hyalurónová sa prirodzene nachádza v našom tele a má zásadnú úlohu v udržiavaní zdravia a krásy našej pokožky. Má úžasnú schopnosť zadržiavať vodu ako špongia, čím zabezpečuje prirodzenú hydratáciu pokožky a jej elasticitu. Pleť je rozžiarená, pevnejšia a pružnejšia. Ako starne, produkcia kyseliny hyalurónovej v tele sa znižuje. V dôsledku toho môže byť pokožka suchá a nudná.

 

 

 

Ako funguje Vital Injector?

Liečba pozostáva zo série ultra jemných injekcií, ktoré aplikuje jeden z našich odborných lekárov. Nezrovnalosti a vrásky sa zmenšujú a vytvárajú hladkú a pružnú pleť.Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúčajú tri liečebné postupy v priebehu troch mesiacov, po ktorých nasleduje ročné doplnenie.

  Po týchto počiatočných liečebných postupoch by ste sa mali dostať do bodu, kedy budete musieť iba jedenkrát ročne aplikovať dávku pre udržanie výsledkov. Čo je oveľa efektívnejšia liečba než mnohé iné formy omladenia pokožky.

 

Chcete hydratovanú a mladistvú pleť bez chirurgie?  Objednajte sa 

Aké bude u nás počasie?
Napíšte nám
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia