Omladzovacie procedúry

 

V našom estetickom štúdiu všetky lekárske úkony vykonáva certifikovaná lekárka MUDr. Ivana Chovancová.

 

 

Postaráme sa o omladenie vašej tváre a tela pomocou:

 

 

Mikroneedling

Bezbolestné mikroihličkovanie pre hladšiu pleť, ktoré vykonáme s najmodernejšími prístrojmi. Mikroihličkovanie prirodzene ošetruje pleť a aktívne pôsobí na vytváranie vlastného kolagénu. Vaša pleť bude hladšia a bez viditeľných vrások. Mikroneedling využijete aj pri redukcii jaziev a strií. 

 

 Čítať viac

 

 

 

 

Skinbooster

Novinka v omladzovaní a hydratácii pleti pre všetky vekové kategórie.Skinbooster je viacúčelová produktová  rada vhodná  pre ženy a mužov  všetkých vekových kategórií a typov pleti. Ponúka jemné a prirodzené vyhladenie pokožky zvnútra a má dlhotrvajúci účinok. Zákrok je ideálny pre omladenie tváre, krku, dekoltu a rúk.

Čítať viac

 

 

 

 

 

 

Botox - injekcie botulotoxínu

Zabráňme novým líniám a vráskam pomocou injekcií Botulotoxínom zrušiť proces starnutia. Botox alebo Botulotoxín  je čistý proteín, ideálny na liečbu dynamických vrások na tvári, ktorý má schopnosť uvoľniť svaly, do ktorých je vstrekovaný. Dodáva vašej tvári svieži výraz a mladistvý vzhľad.

 

Čítať viac

 

 

 

Mezodermálne liftingové nite

Liftingové ošetrenie pleti pomocou biodermálnych nití bio-meyisun. Túžite po celkovom omladení a spevnení pokožky nielen na tvári ale celom tele? Pri ochabnutej tvári, vráskach, vačkami pod očami a ovisnutom podprsí už nemusíte siahať po telefónnom čísle plastického chirurga. Ponúkame vám miniinvazívnu lifitingovú metódu, ktorú vykonáme približne za hodinu a vy budete môcť spokojne odkráčať domov.

 

 Čítať viac

 

 

 

 

 

 

Výplň pomocou kyseliny hyalurónovej

Hyaluronan - Vlhkosť a vitalita pre vašu pokožku. Koža je každý deň vystavená veľkému stresu. Vplyv na životné prostredie, nedostatok živín, nedostatok životne dôležitých látok a zvyšovanie veku spôsobujú jasné viditeľné stopy. Aplikáciou  kyseliny hyalurónovej aktivujeme bunky, čím získame hydratáciu a vyplnenie línií a záhybov  pre hladší a mladistvý vzhľad.

 

 Čítať viac

 

 

Aké bude u nás počasie?
Napíšte nám
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia