Liftingové ošetrenie pleti pomocou biodermálnych nití bio-meyisun
Hladšia pleť s bezbolestným mikroihličkovaním
Zabráňte novým líniám a vráskam pomocou injekcií Botulotoxínom zrušiť proces starnutia.

 

10 rokov skúseností s lekárskou estetikou

 

 

Omladzujúce procedúry                Dohodnite si stretnutie

 

 

 

 

 

Na lekárskych princípoch

Všetky omladzovacie procedúry vykonáva certifikovaná lekárka MUDr. Ivana Chovancová. Dohodnete si stretnutie telefonicky alebo e-mailom, kde sa s vami porozpráva o vašich problémoch a cieľoch, ktoré očakávate od ošetrenia. Následne vyberiete spolu vhodnú procedúru.

 

 

 

Profesionálne vybavenie

V lekárskom estetickom štúdiu sa stretnete s najmodernejším vybavením pre omladenie tváre a tela. Používame profesionálne prístroje napríklad na microneedling využívame Revive MN. Pri liftingu nití použijeme vždy samovstrebateľné nite BIO Meysun, po ktorých nemusíte použiť ani masku po liftingu. Dbáme na dobrý pocit pri ošetrení a celý priestor sme dotvorili tak, aby sa klienti cítili pohodlne a príjemne. 

 

 

 

 

 

 

 

Klienti na základe odporúčaní

K našim klientom sme vždy ústretoví, priateľskí a všetko im dopodrobna vysvetlíme. To si vždy naši zákazníci pochvaľujú. O tom svedčí aj fakt, že doteraz naša lekárska estetika fungovala len na základe odporúčaní spokojných zákazníkov. Našimi klientmi nie sú len ženy, omladzovacie procedúry si u nás vyskúšali aj muži. Neváhajte, muži a ženy, a zbavte sa nedokonalostí spolu s nami. 

 

 

 

 

 

Aké bude u nás počasie?
Napíšte nám
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia